اخته کردن ایران جمعیت ترافیک تهرانی میلیون

اخته کردن: ایران جمعیت ترافیک تهرانی میلیون ترافیک روزانه تهرانی ها

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات روز بد ما بود/ کار درخشان حرفه‌ای نبود ، علی کریمی

به گزارش ایسنا، علی کریمی بعد از تساوی تیمش برابر گسترش فولاد اظهار کرد: روز خیلی بد ما بود. واقعا در مصاحبه قبل از بازی هم گفتم که از نظر بدنی در شرایط بدی هست

روز بد ما بود/ کار درخشان حرفه‌ای نبود ، علی کریمی

علی کریمی: روز بد ما بود/ کار درخشان حرفه ای نبود

عبارات مهم : مدیریت

سرمربی نفت طلاییه پایتخت کشور عزیزمان ایران می گوید تیمش برابر گسترش فولاد روز بدی داشته است.

به گزارش ایسنا، علی کریمی بعد از تساوی تیمش برابر گسترش فولاد اظهار کرد: روز خیلی بد ما بود. واقعا در مصاحبه قبل از بازی هم گفتم که از نظر بدنی در شرایط بدی هستیم. نیاز به وقت داریم که از نظر بدنی به کیفیت ایده آل لیگ برتر برسیم. با وجود این بد بودن موقعیت هایی داشتیم که با بدشانسی از دست دادیم. امتیاز را گرفتیم و ان شاءالله در هفته های بعد امتیازات را بگیریم.

روز بد ما بود/ کار درخشان حرفه‌ای نبود ، علی کریمی

سرمربی نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به تعطیلی تمرینات تیمش پیش از حضور او گفت: مطمئنا تعطیلات بدی بوده هست. کار درخشان جهت رها کردن تیم حرفه ای نبود. تیم نزدیک هفت هشت روز تعطیل بود. بازیکنان تمرین نداشتند. بازیکنان ما هم نحوه فکر حرفه ای ندارند و خودشان تمرین نکردند که این کار به ما ضربه زد. اوج ضربه را هم در بازی دیدم که از نظر بدنی در وضع بدی بودیم. زمانی هم جهت تمرین کردن نداشتیم. باید بعد از بازی با سپاهان، پیکان و صنعت نفت، در تعطیلات ۱۸ روزه لیگ برتر، تیم را به شرایط ایده آل برسانیم.

کریمی در ادامه راجع به اینکه آیا انتظار حمایت از جهانیان مدیرعامل کلوب دارید یا خیر؟ گفت: باید حمایت کنند، مگر قرار است حمایت نکنند. بازی اول ما امروز بود و همه شرایط تیم را می دانستند. طبیعتا کار مدیریت کلوب همین حمایت هست. مدیریت باید وظیفه خودش را انجام بدهد، ما هم به عنوان مربی باید کار خودمان را انجام بدهیم. اگر هر کسی در حیطه وظایف خودش کارش را درست انجام دهد می تواند یکی از عوامل موفقیت باشد.

به گزارش ایسنا، علی کریمی بعد از تساوی تیمش برابر گسترش فولاد اظهار کرد: روز خیلی بد ما بود. واقعا در مصاحبه قبل از بازی هم گفتم که از نظر بدنی در شرایط بدی هست

وی تصریح کرد: همان اول هم گفتم امروز روز خیلی بدمان بود و من واقعا چنین انتظاری نداشتم. خیلی باید کار کنیم و زیاد باید تلاش کنیم و حتی در رختکن به بازیکنانم گفتم تمرکزتان را زیاد کنید تا به شرایط ایده آل برسیم. اگر این کار را نکنیم طبیعتا به پرسشها بیشتری بر می خوریم.

واژه های کلیدی: مدیریت | بازیکنان | علی کریمی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs